Duyurular: Parical Ampul’e Uygulanan İlaç Geri Çekme İşlemi HakkındaEczacı Yerleştirme Sistemi (EYS) 2021 Yılı 1. Dönem Yerleştirme Başvurusu HakkındaBÖLGE ECZACI ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI’NAVergi Usul Kanunu Genel Tebliği’nde Değişiklik Yapılmasına Dair TebliğCovid-19 Tanısı Konan Kamuda Görevli Meslektaşlarımıza Destek HakkındaEczacı Yerleştirme Sistemi (EYS) Duyurusu HakkındaÖNEMLİ - COVID-19 Aşılama Programı HakkındaMevsimsel Grip Aşıları HakkındaAşılar Hakkında Bilinmesi Gerekenler BroşürüBeşeri Tıbbi Ürünler Ruhsatlandırma Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik2020 Eylül Ayı Sağlık Ödemeleri HakkındaMedikal Ürünler Komisyonu Toplantısı HakkındaKırmızı ve Yeşil Reçeteye Tabi İlaçların Veteriner Hekimlerce İstisnai Reçetelendirmesinde Dikkat Edilecek Hususlar Hakkında12-13 Aralık 2020 Tarihlerinde İstanbul’daki Eczanelerimizin Mesai Saatleri HakkındaYakın Temaslıların Karantina Süresinde Değişiklik YapıldıRanitidin İçeren Ürün Partilerine Uygulanan Geri Çekme İşlemi HakkındaGeri Çekme İşlemi HakkındaBu Kararı Kabul Etmiyoruz2021 Yili Nöbetleri HakkindaEndikasyon Disi Izin Belgeleri Hakkinda

İĞNEYİ KENDİNE ÇUVALDIZI BAŞKANINA BATIR.

Yazar : Ecz.TAHİR GENÇ - 1.5.2017 174 Görüntülenme
İĞNEYİ KENDİNE ÇUVALDIZI BAŞKANINA BATIR.

Başlarken....

Merhaba..

Yaklaşık on beş yıl aradan sonra aktif yazılarımız bu sayfadan yayınlanacaktır.

Mesleğimizin bu kadar sahipsiz kaldığı hiçbir dönem olmamıştır. Bu sahipsizlik yüzünden  İlaç ve Eczacılık alanı adeta yabancı cisimler tarafından istila ve işgal edildi.

Burada işgalden kastımız Ekonomik işgaldir. Bu dağınıklığın ve ekonomik işgale uğramanın temel sorumluları meslek odaları başkanlarıdır.

 

Bu sebeple diyoruz ki;

İĞNEYİ KENDİNE ÇUVALDIZI BAŞKANINA BATIR.

 

Meslek odaları başkanlarının ekonomik çözüm üretmelerinden umudu kesen biz Eczacılar"www.pharmaeconomy.com"u kurduk.(02.04.2016).Çünkü Önceliğimiz; kırılgan olan Eczanelerin Ekonomik yapısını sağlamlaştırma olmalıdır. Ekonomik rüştünü ispat edemeyen siyasi rüştünü ispat edemez.

Kuruluşundan bu yana yaklaşık bir yıl gibi kısa sürede oldukça fazla itibar gördü. Üyelerimizin Eczane ekonomilerinde anlamlı bir iyileştirme sağladık.

Her geçen gün daha çok Eczanenin ekonomisini güçlendirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

Saygılarımızla

Tahir Genç

info@pharmaeconomy.com